Dipsizgöl Köyü Çamlıpınar Göleti Piknik Alanı Küçük ve Huzurlu

Dipsizgöl Köyü Çamlıpınar Göleti Piknik Alanı Küçük ve Huzurlu

Bol oksijenli, sık ağaçlı orman içinde iyi bir dinlenme noktası olan Çamlıpınar Göleti, bir mesire yeri. Burada piknik yapabileceğiniz yemek masaları bulunuyor. Çadır kampı yapmaya da müsait bir yer, rakımı 1000 metre. Çevrede çeşme ve tuvalet de var.

Gölet küçük bir yer olsa da bazı aktiviteler yapılmasına olanak tanıyor. Öncelikle ormanın ortasında yer aldığı için çok güzel trekking imkanı var. Gölün etrafında yürüyebilirsiniz, ama boşuna gölet dememişler buraya. Etrafı 500 metre bile değil. Yürüyüş yapacaksanız ormanın içine doğru patika yollar var. Bu yolları tercih edebilirsiniz, ancak vahşi hayvanlar var mıdır yok mudur bilemiyorum.

Camlipinar Goleti Duzce Drone Cekimleri

Çamlıpınar Göleti nerede ve nasıl gidilir?

Çamlıpınar Göleti Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi Dipsizgöl Köyü’ne yakın bir konumda yer alıyor. Düzce şehir merkezine 30km (35dk) uzaklığa sahip. Fenerbahçe Tesisleri’nin bulunduğu Topuk Yaylası ve Göleti’ne giden yol üzerinde. Bu yoldan saparak 2 km kadar daha yukarı eğimli, stabilize bir yoldan ilerlemeniz gerekiyor.

Camlipinar Goleti Yemek Masasi
Camlipinar Goleti Duzce Drone Cekimi

Her ne kadar Dipsizgöl Köyü’nden ulaşım sağlanabilse de, Bolu il sınırları içinde yer alıyor. Ama biz yine de Çamlıpınar Göleti ile Kaynaşlı Kaymakamlığı ilgilendiği için burası Düzce’deymiş gibi davranıyoruz.