Kaş'ta Çadır ve Karavanlar için Kamp Alanları

Tatil beldelerinde bulunmayı hepimiz seviyoruz, ancak iş konaklamaya gelince günlük hayatta harcadığımızdan çok daha fazlasını harcıyoruz otellerde. Otel ve pansiyonlara alternatif olabilecek ekonomik konaklama seçenekleri de mevcut tabii. Doğayı ve onun bir parçası olmayı seviyorsanız hele de, keyfine doyamayacağınız bir seçeneğiniz var, çadır kurmak. Tertemiz havada, kuş ve böcek sesleri eşliğinde uyanmak doğa tutkunları için yeri doldurulamaz bir deneyim.

Kaş hem doğasıyla hem de deniziyle çok keyifli bir tatil rotası. Üstelik çadır ya da karavan tatili yapmak için de çok uygun kamp alanları ve doğal alanlar mevcut. İster duş, tuvalet ve mutfak gibi konforlu koşullara sahip tesisler, isterseniz de çadırınızı tamamen doğanın içine kuracağınız alanlar olsun, işte yolunuz Kaş’a düştüğünde çadır kurulabilecek yerler.

Neler Var?

Kaş Camping

Kaş merkeze yakın bir konumda olan Kaş Camping, deniz kenarında bir kamp alanı. Çadırınızdan çıktığınız gibi denize girebiliyorsunuz. Kamp alanında yeterli sayıda duş, tuvalet, çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik bulunuyor. Gayet tertipli, düzenli bir kamp alanı. Ortamdaki herkes sizin gibi gezgin, yurtdışından Kaş’a gelip burayı tercih edenler de var.

kas camping cadir kampi konaklama 400x266Kaş Camping Çadır Alanı
kas camping plaji denize girilecek yerler 400x266Kaş Camping Plajı

Kaş Olympos Camping

Olympos Camping, Kaş merkezden biraz uzakta yer alan iki kamp alanından biri. Çadır alanı ile işletmeye ait olan plajı Antalya Fethiye yolu ayırıyor. Duş, bulaşık yıkama muslukları, çamaşır makinesi olması gerektiği gibi. Kamp alanı sadece çadırlı gezginlere değil, karavanlıları da ağırlıyor. Olympos Mocamp, Kaş merkezine 2,4km uzaklıkta. Araç ile 5dk, yürüyerek 30dk’da ulaşılabiliyor.

antalya kas olympos camping girisiKaş Olympos Camping

Kaş Can Mocamp

Can Mocamp, Kaş’taki çadır alanlarından bir diğeri. Olympos Mocamp’ın yanı başında. Plaj ile çadır alanı Uğur Mumcu Caddesi ile birbirinden ayrılıyor. Kaş merkezden 1,7km, yaya ulaşım 22dk, araç ile 4dk. Denize girmek için 500 metre ilerideki ücretsiz halk plajı kullanılıyor.

antalya kas can mocamp kamp alaniKaş Can Mocamp Kamp Alanı