Malta'yı Gezmeden Önce Malta 5D Deneyimi

Malta'yı Gezmeden Önce Malta 5D Deneyimi

Binlerce yıllık Malta adasının çalkantılı tarihini yakından görmeden önce Malta’yı Malta 5D’de oturarak ziyaret edebilir, eğlenceli ve aydınlatıcı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Malta 5D, 13 farklı dil seçeneği ile dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerine Malta adasını tanıtmayı hedefliyor. 18 dakikalık video ile hem görsel hem de işitsel olarak gayet tatmin edici bir sonuç çıkmış ortaya. Rüzgar ve su efektleri ile birlikte hareketli koltuklarla da ziyaretçilerin görüntü ile eşdeğer hissedilmesi sağlanmış. Malta’yı gezmeden önce, Malta 5D deneyiminizi tatmanız, Malta’nın diğer bölgelerine yapacağınız seyahatiniz öncesi ilham kaynağı olabilir.

Malta 5D hergün açık ve sinemaya her yarım saatte bir ziyaretçi alınıyor. Sinemaya girmeden önce içerideki insanların çıkmasını bekliyorsunuz. Bekleme salonundaki asitli ve asitsiz içecekleri de ücretsiz olarak tüketebiliyorsunuz.

[youtube id=”0am3u1zk57s”]

Sinema salonuna girerken size bir 3D gözlük, kulaklık ve kumanda veriyorlar. Kumanda ile hangi dilde dinleyebileceğinizi ayarlayabiliyorsunuz. 64 hareketli koltuğun yanısıra, hareketten hoşlanmayanlar için de 10 sabit koltuk seçeneği mevcut.

Valletta‘ya gider gitmez ilk işiniz Malta 5D’ye girmek olmalı. Sadece bu değil, Malta’yı gezecekseniz bizdeki Müzekart gibi çeşitli indirimler sunan Malta Pass kartınızı da buradan alabilirsiniz. Hem buraya masraf etmemiş olursunuz hem de toplu taşıma ve müzelerde faydalı olan Malta Pass kartına sahip olursunuz.