Cırcır böcekleri ile uyumak, kuş cıvıltıları, bazen de akan derenin su sesi eşliğinde uyanmanın tadını ancak çadır kurmuş kişiler bilebilir. İstanbul’da veya Mermara Bölgesi’nde oturuyorsanız, iş yaşamının rutinliğinden çıkmaya niyetiniz varsa Marmara Bölgesi’nde çadır kurduğumuz, kamp yaptığımız yerler en çok sizin işinize yarayacak.

Kamp kurmak hem dört duvar otellerden daha dinlendirici, hem de daha az maliyetlidir. Marmara Bölgesi’nde Edirne, Balıkesir, Kocaeli, Kırklareli gibi doğa ile içiçe olan birçok yer aslında. İşte Marmara Bölgesi’nde İstanbul’a yakın, ister sonbahar da, ister ilkbaharda, hafta sonu bile gidip kalabileceğiniz, çadır kurabileceğiniz yerler.

Yeni yerler keşfettikçe bu içeriği güncelleyeceğim. Kamp alanlarının başlıklarına tıklayarak detay yazıları okuyabilir, kamp alanları hakkında daha kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiniz mi?

Sorularınız varsa aşağıdaki yorum bölümüne sorabilirsiniz. Bu tip gezilerimizi anlık takip etmek için bizi @rotasenin Instagram hesabından takip edin. Beğendiyseniz aşağıdaki sosyal mecralara tıklayın ve arkadaşlarınızı da bu makaleden haberdar edin.