Site Kullanım Şartları ve Gizlilik Bildirimi | Rota Senin

Site Kullanım Şartları ve Gizlilik Bildirimi

rotasenin.com sitesi, yazarlarının gezdikleri yerleri, deneyimlerini, yaşadıklarını paylaşmaları amacı ile kurulmuş, geziler ile ilgili öneriler içeren bir web sitesidir. Sitemize girdiğiniz andan itibaren, işbu Kullanıcı Sözleşme’sinin bütün şartlarını, eksiksiz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız. Bu Sözleşme’nin bütün maddeleri, bütün kullanıcıları bağlayıcıdır.

rotasenin.com’a ait fotoğraf ve yazılar başta olmak üzere tüm içerikler izinsiz kopyalanamaz ve kaynak gösterilmeksizin hiçbir koşulda yayınlanamaz, iznimiz olmadan ticari amaçla kullanılamaz. Gerekli izinler için mail aracılığıyla, Bize Ulaşım formu aracılığıyla ya da sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

rotasenin.com adresinde, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden rotasenin.com sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan rotasenin.com sorumlu değildir. Bu siteye yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişiler sorumludur,

Sitemizde bulunan içeriklerin doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca rotasenin.com adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, rotasenin.com sorumlu değildir.

Bu sayfa her zaman, önceden haber vermeksiniz güncellenebilir. rotasenin.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.