Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesine girerek aslında gezgin olduğunuzu kanıtlamış oldunuz. Yeni başlayan veya ileri düzey bir gezgin olmanız bizim için önemli değil. Gezilere, seyahatlere ve yeniliklere ilgi duyduğunuzu bilmemiz bizim için yeterli. Aklında her zaman rota planları olan ve dünyayı gezmeyi seven insanlarla birlikte olduğunuzu unutmayın.

Ülkemizin ve dünyanın her bir noktası gezilmeye ve görülmeye değer. Bir hatıra olması ve gezdiğimiz yerleri düzenli bir şekilde bulabilmemiz için hazırladığımız bu blog dünyası, dostlarımızın merak ettikleri yerler hakkında bilgi sahibi olabilecekleri bir rehbere dönüştü. Faydalı olmak bizi çok mutlu etti. Daha sonra gezdiğimiz yerlerin tarihini, doğasını, kültürünü en faydalı şekilde anlatmaya çalıştık.

Zaman buldukça kendimizi gezmeye veriyoruz. Kaçmaya ve gezmeye çalışıyoruz. Rotasenin.com sitemizi bizim gibi düşünen, gezmeyi seven insanlara gezilebileceğini göstermek istiyoruz. Ayrıca gezginler için bir rehber oluşturmak niyetindeyiz. Seyahat etmeyi hayatımızın bir parçası haline getirdikten sonra bu siteyi kurduk.

Gittiğimiz her yer hakkında kaliteli içerik üretmeye çalıştık ve çalışıyoruz. Bu sayede seyahatlerimizi belgeliyor ve zaman içinde kaybolmalarını önlüyoruz. Yazdıklarımızı okumak, gezdiğimiz yerleri hatırlamak bizi daha çok seyahat etmeye teşvik ediyor ve bu bir döngü halinde devam ediyor.

Seyahat etmeyi, yeni yerleri okuyarak değil görerek görmeyi seven yoldaşlarımıza rehberlik etmek, sizlere biraz cesaret vermek ve bizim gibi seyahat etmenizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü biz seyahat etmek için doğduk. Seyahat kelimesi sizin de yüreğinizi kıpırdatıyorsa, birlikte daha çok vakit geçireceğiz demektir.