Rize Kamp Alanları: Ayder Camping Kamp Ücretleri ve Özellikleri

Rize Kamp Alanları: Ayder Camping Kamp Ücretleri ve Özellikleri

Rize'nin en iyi kamp alanlarından biri olan Ayder Camping'de sakin ve huzurlu bir tatil yapın. Fiyat bilgileri ve kamp alanının özellikleri neler?
admin |

Ayder Camping, ya da bilinen diğer adıyla Ihlamurlar Altında, Ayder Yaylası’nın gürültüsünden uzak, Karadeniz’in yeşil dağları arasında bir çadır kamp alanı. Burası, doğa severler için ideal bir yer. Çadırlarınızı serbestçe kurabileceğiniz bu alanda, aynı zamanda sosyalleşmek için harika bir kuzine köşesi bulunuyor. Karadenizli işletme sahipleri Meryem ve Ömer Yılmaz, soğuk Ayder havasında odun ateşiyle ısınabileceğiniz bu köşede, sizinle ve diğer misafirlerle sıcak ilişkiler kurmaya bayılıyor.

Rize Ayder Camping Ihlamurlar Altinda Bungalov Evler
Ayder Yaylası kamp alanı yüksek dağlarla çevrili bir alanda. Gökyüzü çoğunlukla bu şekilde bulutlu, bir yandan da derenin sesi rahatlatıyor sizi. Hem görsel, hem de işitsel bir meditasyon gibi.

Ayder Camping, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanımlara sahip. Tuvalet ve duş imkanları sunuyor, ancak yemek konusunda esneklik var. İster tesisin sunduğu yemeklerden faydalanın, ister yaylanın merkezinden alışveriş yapın, isterseniz de yakın restoranlarda yemek yiyin.

Ayder Camping Konaklama Cadiri Toplarken
Ayder Camping Ekonomik Cadir Alani

Elektrik sadece ortak kullanılan kuzine köşesinde mevcut, bu yüzden yanınıza çoğaltma prizi almayı unutmayın. Elektrik saat 22:00’ye kadar açık, sonra her şey sessizliğe bürünüyor. Işıkların kapanmasıyla birlikte kamp alanı ‘yat saati’ne giriyor. Alkol yasak ve geceleri sessiz olduğundan, burası müzik, bağırma veya gürültü yapmak isteyenler için uygun değil.

Camlihemsin Ayder Camping Cadir Alani Manzarasi
Ayder Camping Restoran Kafe Yemek

Ayder Yaylası Kamp Fiyatları

Ayder’de doğa ile iç içe ve ucuz bir konaklama seçeneği olan Ihlamurlar Altında Ayder Camping kamp alanında çadırınız sizdense kişi başı ücret alıyorlar. Çadırınız yoksa onlardan da temin edebilir veya ahşap bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Güncel fiyatlar için kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Rize Kamp Alani Ayder Camping Gezi Notlari

Ayder Camping Nerede ve Nasıl Gidilir?

Ayder kamp alanına ulaşım için Ayder Yaylası’nın merkezinden yukarı doğru ilerleyin, Gelintülü Şelalesi’ni geçin ve sağ tarafta kamp alanını görürsünüz. Bu bölge Kalegon mevkii olarak geçiyor.