Boraboy Gölü Tabiat Parkı: Bungalov Ev Fiyatları ve Konaklama

Boraboy Gölü Tabiat Parkı: Bungalov Ev Fiyatları ve Konaklama

Yeşilin ve mavinin buluştuğu Boraboy Gölü Tabiat Parkı nerede? Çadır kampı yeri var mı? Amasya bungalov evleri ve fiyatları ne kadar?
admin |

Boraboy Gölü Tabiat Parkı, doğa severlerin uğrak noktası haline geldi. Parkın en cazip özelliklerinden biri de bungalov evleri. Yeşilin ve mavinin buluştuğu bu harika parkta bungalov ev fiyatları da merak konusu. Peki, doğanın kalbinde konforlu bir konaklama deneyimi için ne kadar ödememiz gerekiyor? Bu yazıda tüm bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

Amasya Bungalov Evleri

Boraboy Gölü Tabiat Parkı, sadece doğanın eşsiz güzelliklerini değil, aynı zamanda konaklama ve aktivite olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Gölün sakin suları etrafında piknik yapmak, tentenin içinde doğayı dinlemek ya da karavanla gelip yıldızları seyretmek…

Amasya’nın bu doğal cenneti, kampçılara ve doğa tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatıyor. Tabii, sadece kamp ve piknik değil, burada aynı zamanda bungalov evlerde konaklama şansınız da var.

Boraboy Golu Tabiat Parki Bungalov Evleri Konaklama

Boraboy Gölü’nün ahşap bungalov evleri, özellikle göl manzarasıyla ve ormanın huzurlu atmosferiyle ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Bu ilgi, parkın ziyaretçi potansiyelini ciddi şekilde artırıyor. Ormanda, kuş cıvıltıları eşliğinde uyanmayı kim istemez ki?

İşte bu yüzden Boraboy Gölü Tabiat Parkı içerisinde farklı konaklama seçenekleri mevcut. Eğer daha geniş bir konaklama arayışındaysanız, orman içerisinde 2 yatak odalı + 1 salonlu bungalov evleri tercih edebilirsiniz. Ancak eğer doğanın tam kalbinde, gölün kenarında, daha minimal bir konaklama istiyorsanız, 1 oda + 0 salon şeklindeki bungalovlar tam size göre olacaktır.

Borabay Gölü Bungalov Evleri Özellikleri

Orman İçi 2+1 Bungalov Evler

Ormanın kucaklaştığı Orman İçi 2+1 Bungalov Evlerde konaklama deneyimi sunuluyor. 14:00’te başlayan giriş saatinizde sizi banyo, barbekü, tuvalet, televizyon gibi birçok olanakla donatılmış bungalov evler karşılıyor.

Borabay Golu Bungalov Evleri Ozellikleri
Borabay Golu Bungalov Evleri Fiyatlari

Özellikle dikkat etmeniz gereken bir husus var: bungalovunuzda sıcak su, mini buzdolabı ve tüplü ocak dışında mutfak ekipmanı bulunmuyor. Dolayısıyla, diğer mutfak ekipmanlarınızı yanınızda getirme ihtiyacınız olacaktır.

Rüya gibi bir uykuya dalabilmek için ise 1 çift kişilik ve 2 tek kişilik yatak hazır durumda.

Göl Kenarı 1+0 Bungalov Evler

Gölün hemen kenarında, suyun huzurlu şırıltısıyla uyanmak isterseniz Göl Kenarı 1+0 Bungalov Evler tam size göre. 14:00 itibarıyla giriş yapabileceğiniz bu bungalovlarda banyo, barbekü, sıcak su, televizyon ve daha pek çok olanak sizleri bekliyor.

Boraboy Golu Tabiat Parki Nerede Ve Nasil Gidilir

Konaklama sırasında mutfakta yalnızca mini buzdolabı ve tüplü ocak bulunmaktadır. Diğer mutfak gereçlerinizi kendiniz getirmeniz gerekiyor. Bu huzurlu ortamda, 1 çift kişilik ve 2 tek kişilik yatak konforunda uykunuzu alabilirsiniz.

Borabay Gölü Bungalov Evleri Fiyatları

Günlük Konaklama: 750.00₺

Boraboy Gölü Tabiat Parkı Nerede ve Nasıl Gidilir?

Eğer Boraboy Gölü Tabiat Parkı’nı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, Amasya’nın Taşova ilçesindeki Boraboy Köyü sınırlarında bu eşsiz doğa parçasını bulabilirsiniz.

Amasya şehir merkezinden Boraboy Gölü Tabiat Parkı’na olan mesafe 62 kilometre. Asfalt yol üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Taşova’nın merkezinden parka ulaşmak için ise 22 kilometrelik bir yolculuk yapmanız gerekiyor. Taşova’dan Boraboy Köyü’ne her gün düzenli olarak servisler bulunmakta.