Tallinn Card Satın Alma Rehberi

Tallinn Card Satın Alma Rehberi

Masal kenti Tallinn‘de bir çok Orta Çağ binası ve çok çeşitli tarihi müzeler bulunuyor. Tallinn’e gidip her yeri görmek isterseniz bu yapılara tek tek girmek, cebinizi biraz yakabilir.

Tallinn, gezmeyi ve araştırmayı çok seven turistler için nispeten daha hesaplı olabilecek bir kart sunuyor, bu kartın adı Tallinn Card. Tallinn Card ile 40’ın üzerinde müzeye ve yapıya ücretsiz girebilir, Tallinn Card geçmeyen müzelerde de indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

Tallinn Card Satin Alma Rehberi

2016 yılı itibariyle 24 saat (32€), 48 saat (42€) ve 72 saatlik (52€) Tallinn Card seçeneklerinden birini seçerek seyahatinize başlayabilirsiniz. Kartınız, kartınızı kullandığınız ilk andan itibaren aktifleşir ve aldığınız süre periyoduna göre işlemeye başlar.

Tallinn Card ile Ulaşım

Tallinn Card, birçok müzeye giriş olanağı sunmasının yanısıra ulaşım konusunda da kolaylık sağlıyor. Aldığınız süre boyunca Tallinn’in otobüslerine, trolley ve tramlarına ücretsiz olarak binebilirsiniz.

Tallinn Card’ı Tallinn Tourist Information Centre gibi birçok satış bölgesinden alabileceğiniz gibi havaalanına indiğinizde de alabilirsiniz. Tallinn’i layıkıyla gezmek istiyorsanız Tallinn’e özgü Tallinn Card kurtarıcınız olacaktır.