The Land of Legends Giriş Ücreti ve Sınırsız Eğlence

The Land of Legends Giriş Ücreti ve Sınırsız Eğlence

The Land of Legends Theme Park'ta sınırsız eğlence ve adrenalin! Giriş ücreti ve fiyat bilgileri yazımızda.
admin |

Antalya’da eğlence arıyorsanız, The Land of Legends Theme Park, hem yetişkinler hem de çocuklar için unutulmaz anlar sunuyor. Parkın 2024 yılı giriş ücreti ne kadar? Fiyatlar nasıl? Burada neler yapabilirsiniz?

Sabahın erken saatlerinde kapılarını açan bu dev eğlence merkezi, akşam kapanana kadar sizi bambaşka dünyalara götürüyor. Peki, Antalya’nın bu eşsiz tema parkında başka neler var? The Land of Legends’ın büyüleyici dünyasında sizi bekleyen sürprizler neler olabilir?

Antalya’nın en renkli köşesi The Land Of Legends, ziyaretçilere harika anlar yaşatıyor. Bu dev tema park, Belek’te, 626 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulu. Burada, bir gün bile yetmiyor; otel, alışveriş merkezi ve tema parkıyla dolu dolu bir deneyim.

Sabahın erken saatlerinden akşama kadar dolu dolu eğlenmek, sonra da alışveriş yapmak mümkün. Ayrıca, 40 farklı kaydırak ve 6 havuz ile adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz.

The Land Of Legends Tema Parki Haritasi
Tema Park Haritası

Türkiye’nin en büyük tema parklarından biri olan The Land Of Legends, Belek’te eğlenceyi ayağınıza getiriyor. Tesis içerisinde 205 mağaza bulunan büyük bir alışveriş merkezi ve konforlu oteller de mevcut. Gün boyu süren aktivitelerle, burası hem çocukların hem de yetişkinlerin favorisi.

The Land Of Legends Giriş Ücreti

The Land Of Legends Theme Park, eğlence dolu anlar sunmaya devam ediyor. İşte tam gün geçirmek isteyenler için bilet fiyatları:

  • Yetişkinler için (12 yaş ve üzeri): 3500 TL
  • Çocuklar için (4-11 yaş arası): 2800 TL
  • Fast Track hizmeti: Eğlence aletlerine sıra beklemeden binmek isteyenler için ekstra 1500 TL.
  • The Land Of Legends’da Müzekart ve benzeri kartlar geçerli değil.
  • 0-3 yaş arası bebekler tema parka ücretsiz giriyor.

The Land Of Legends Aktiviteleri
The Land Of Legends Antalya Giris Ucreti

Açılış ve Kapanış Saatleri

Park sabah 10:30’da açılıyor ve akşam 17:30’da kapanıyor.

Sonuç

The Land of Legends Theme Park, Antalya’da hem eğlenceyi hem de heyecanı bir arada sunuyor. Fiyatları, giriş ücretleri ve sunduğu aktivitelerle tüm ziyaretçilere hitap eden bu tema park, güzel anılar biriktirmek için ideal.